Aktuálně trénujeme pravidelně každou neděli odpoledne.
(od dubna pak také ve středu večer)

Pokud byste se chtěli přijít podívat a vyzkoušet si tento sport, stačí nás kontaktovat např. pomocí formuláře,
u kterého najdete i aktuální místa tréninků.

Aktuální tréninky, ale také společné vycházky, závody a jiné nejen flyballové akce můžete sledovat na přidružené stránce, viz. pravé menu "přihlašování" (na příjemnějším užívání se usilovně pracuje).

Pokud jste novým členem, stačí se registrovat a můžete se také sami přihlašovat a odhlašovat z akcí.

>>  KALENDÁŘ AKCÍ A TRENINKŮ  <<

...  

 PLATBY ZA TRÉNINKY / ČLENSTVÍ CENA
1x trénink - nečlen (platí se na každém jednotlivém tréninku)      50 kč
členství KTS při JČU - základní členský poplatek    200 kč
členství X-treme - flyballový poplatek (neomezený přístup na tréninky v průběhu kalendář. roku)    500 kč
speciální tréninkové platby - člen i nečlen (již zahrnuto v poplatku 50kč) - platí se podle tréninkových podmínek (např. za pronájem cvičiště nebo kryté haly), max 25kč za osobu a trénink od 10 kč do 25 kč

První hodina je zdarma!
Zájemce o výcvik se na nezávazné tréninkové dvouhodinovce bude moci podívat, jak vše probíhá, a rozhodnout se, zda se k nám v trénování do budoucna přidá. A třeba tak i doplní naše závodící týmy.

Aktuálně uvítáme větší psy, kteří po natrénování mohou doplnit stávající závodníky. V současné době je u závodících družstev naplněna kapacita tzv. snižovačů (menších psů s kohoutkovou výškou cca do 45cm). Což ovšem neznamená, že by nemohli pravidelně trénovat  a do budoucna být  plnohodnotným členem svého družstva. 

 

trénink .. cca 2 hodiny, během kterých se postaví dráha (dráhy) a připraví všechny pomůcky, postupně proběhne trénování všech zúčastněných s ohledem na jejich pokročilost a následně se společnými silami opět vše uklidí; 

členství X-treme .. předplatné neomezeného počtu flyball tréninků, které si může každý libovolně vybrat v průběhu celého kalendářního roku, na který je zaplacené. Platba na celý kalendářní rok musí být uhrazena nejpozději do konce ledna téhož roku (např. členství na rok 2017 musí být zaplaceno nejpozději 31.ledna 2017). Individuální dohoda možná;

členství KTS při JČU - zaštiťuje Kynologický klub při JČU. Členové klubu mají možnost využívat kotce klubu k ustájení svých psů. Klub je z části dotován Českou asociací akademických technických sportů, která poskytuje příspěvky na chod klubu, chovatelské potřeby, kurzy, školení apod. 

více zde: https://kkjcu.webnode.cz/o-nas/

 

Ke stažení PŘIHLÁŠKA (.pdf) k Xtreme členství. Doneste vyplněné s sebou na trénink.

 

Členové, kteří se v roce 2013 skládali na zakoupení a dovezení boxů z Belgie, jsou osvobozeni od poplatku za tento rok. Jejich příspěvky převyšovaly platby za členství, za což děkujeme!

 

Vyhledávání

Flyballové týmy pod záštitou Kynologického klubu při JČU © 2012 Všechna práva vyhrazena. Nekopírujte obsah bez souhlasu administrátora Xtreme.